Radca prawny Marta kosowicz | radca prawny Magdalena Piechota-Młot

Prawo pracy

Kancelaria Radców Prawnych

Prawo Pracy

Prawo pracy to dziedzina prawa regulująca relacje między pracodawcami a pracownikami, a także inne aspekty związane z zatrudnieniem. Jego głównym celem jest zapewnienie równowagi między potrzebami ekonomicznymi pracodawcy a ochroną praw pracownika. Prawo pracy obejmuje szeroki zakres kwestii, od umów o pracę, przez warunki zatrudnienia, aż po rozwiązywanie sporów pracowniczych.

Jako specjaliści od prawa pracy:

  • analizujemy zgodność umów z obowiązującymi przepisami,
  • egzekwujemy należną pracownikowi ochronę pracy,
  • rozwiązujemy spory między pracownikami a pracodawcami – zarówno na drodze mediacji, jak i poprzez postępowania sądowe,
  • rozwiązujemy problemy wynikające ze współpracy z zagranicznymi pracodawcami.

Prawnik i Radca Prawny od Prawa Pracy

Nasza Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze spraw wynikających z prawa pracy. Zapewniamy pomoc zarówno na etapie przygotowywania regulaminów i umów, jak również w przypadku ewentualnych sporów na linii pracodawca-pracownik. Posiadamy również kwalifikacje do obsługi spraw o mobbing lub dyskryminację w miejscu pracy.

Radca Prawny od Prawa Pracy: Dlaczego Warto Nam Zaufać?

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i problemu. Współpracujemy zarówno z pracodawcami, jak i pracownikami. To co nas wyróżnia, to bardzo dobre zrozumienie stanowiska Klienta, na podstawie którego przeprowadzamy szczegółową analizę sprawy i wskazujemy kroki prawne, których podjęcie będzie skutkowało satysfakcjonującym rozstrzygnięciem sprawy.

Jesteśmy zwolennikami polubownego rozwiązywania konfliktów. Tam, gdzie istnieje taka możliwość proponujemy negocjacje i pozasądowe rozstrzygnięcie sprawy. Nie oznacza to jednak, że nasz prawnik i radca prawny nie posiadają odpowiedniego doświadczenia w zakresie reprezentacji procesowej. Z powodzeniem reprezentujemy Klientów i ich interesy przed sądami pracy.

Potrzebujesz pomocy? Zachęcamy do kontaktu. Działamy na terenie całego kraju, oferując profesjonalną pomoc doradczą i obsługę prawną.

Gwarantujemy

Gwarantujemy

W przypadku podjęcia z nami współpracy, gwarantujemy:

N

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

N

PRZYGOTOWANIE POZWU PRZEZ PROFESJONALNEGO PEŁNOMOCNIKA

N

Reprezentowanie przed sądem