Radca prawny Marta kosowicz | radca prawny Magdalena Piechota-Młot

Kredyty frankowe

Kancelaria Radców Prawnych

Kredyty frankowe

Kredyty frankowe były bardzo popularne ze względu na niskie oprocentowanie, stabilność waluty oraz sposób, w jaki promowały je banki. Przedstawiano je jako tańszą i bardziej opłacalną alternatywę dla kredytów złotówkowych. Praktyka i głośne w ostatnim czasie wyroki w sprawach frankowych pokazały jednak, że kredyty we frankach szwajcarskich nie były tak korzystne jak się początkowo wydawało. Ponadto, podpisane z bankami umowy okazały się obciążone niedozwolonymi klauzulami, które dodatkowo wpływały na wzrost kosztu kredytów i wysokość miesięcznej raty.

Jako Kancelaria Frankowa od lat reprezentujemy Klientów w sprawach frankowych. Działamy w oparciu o wiedzę, doświadczenie i dogłębną znajomość dotychczasowego orzecznictwa. To pozwala nam na rzetelną analizę zgłaszanych umów kredytowych i ocenę zasadności występowania przeciwko instytucji finansowej. Należy bowiem pamiętać, że nie wszystkie umowy były obarczone błędnymi zapisami.

Sprawy Frankowe: Dlaczego Warto Nam Zaufać?

Podczas gdy inne kancelarie prawne zajmujące się kredytami frankowymi działają w oparciu o pewnego rodzaju automatyzację obsługi, nasza Kancelaria Prawna Wrocław szczyci się indywidualnym podejściem do Klienta. Rozumiemy, że każda sytuacja jest inna i wymaga spersonalizowanej oceny. Dlatego obsługując kredyty frankowe, nasza Kancelaria oferuje indywidualne konsultacje, w trakcie których szczegółowo omawiamy każdy przypadek, analizujemy dokumentację kredytową i opracowujemy strategię, która najlepiej odpowiada potrzebom i celom naszych klientów.

Transparentność i uczciwość

Transparentność w komunikacji z klientami i uczciwość w działaniu to nasze fundamenty. Wszystkie działania i możliwe scenariusze są omawiane z klientami na każdym etapie procesu, co buduje zaufanie i daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa. W sytuacji, w której ewentualne roszczenia Klienta w sprawie frankowej okazują się nieuzasadnione, bo umowa kredytowa nie jest obarczona wadami, mówimy o tym wprost.

Wyniki, które mówią same za siebie

Nasze sukcesy w sprawach frankowych są najlepszym dowodem na skuteczność naszych działań. Wielu naszych klientów odzyskało stabilność finansową dzięki naszej pracy, co potwierdzają liczne pozytywne opinie i rekomendacje.

Jeśli masz problem związany z kredytem frankowym i szukasz profesjonalnej pomocy prawnej, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Prawną Wrocław.

Korzyści

Korzyści

Korzyści jakie możesz uzyskać podejmując działania w swojej sprawie:

N

unieważnienie umowy kredytu – po unieważnieniu umowa przestaje istnieć, traktowana jest jak nigdy nie zawarta

N

odfrankowienie

N

zawieszenie spłat na czas trwania procesu

N

odzyskanie od banku części lub całości pobranych środków

N

usunięcie wpisu hipotecznego z kredytowanej nieruchomości

Gwarantujemy

Gwarantujemy

W przypadku podjęcia z nami współpracy, gwarantujemy:

N

Indywidualne podejście do Klienta

N

Przygotowanie pozwu przez profesjonalnego pełnomocnika

N

Reprezentacja i wsparcie przez sądem na każdym etapie postępowania

Jeśli posiadasz kredyt w walucie obcej (CHF, EUR, USD, inne) i chcesz wiedzieć, czy Twoja umowa zawiera niedozwolone postanowienia umowne lub zastanawiasz się nad złożeniem pozwu, to nasza Kancelaria udzieli Ci porady prawnej i przedstawi najlepsze na Ciebie rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu. Prześlij umowę do analizy.